Aktualności Wyróżnione

Naukowy krasz dla szkół

Cykl „Naukowy Krasz” to inicjatywa skierowana do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, która ma na celu promowanie nauki i zainteresowanie fizyką poprzez różnorodne wykłady, pokazy oraz warsztaty. Jest to doskonała okazja dla młodych ludzi, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat zjawisk fizycznych, eksperymentować i zdobywać praktyczne umiejętności. Dzięki różnorodności form działania, uczniowie mają możliwość aktywnego uczestnictwa oraz doświadczenia fascynujących aspektów nauki. „Naukowy Krasz” może być także doskonałą motywacją dla uczniów do dalszego zgłębiania tajemnic świata fizyki oraz rozwoju swoich zainteresowań naukowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawych wykładów, pokazów i warsztatów z fizyki.